دسته بندی اخبار

گردهمایی مسئولان مواکب قرآنی سراسر کشور در حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد

 فعالان و مدیران ۱۱۴ موکب قرآنی از سراسر کشور به‌منظور شناخت، هم‌اندیشی و هم‌افزایی بیشتر در فعالیت‌های قرآنی در حرم مطهر حضرت معصومه (س) گرد هم آمدند.

 به گزارش پایگاه خبری قرارگاه مردمی قرآنی اربعین، گردهمایی فعالان و موکب‌های قرآنی سراسر کشور به همت ستاد مردمی قرآنی اربعین عصر امروز در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد.

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مصطفی حسینی مسئول ستاد مردمی قرآنی اربعین در این مراسم با اشاره به اینکه با همراهی موکب‌هایی از سراسر کشور در سال گذشته قرآنی‌ترین مراسم اربعین رقم خورد، اظهار کرد: در اربعین گذشته بیش از ۳۰۰ موکب فعالیت قرآنی داشتند و از میان این موکب‌ها ۱۱۴ موکب برای همکاری با ستاد مردمی قرآنی اربعین اعلام آمادگی کردند.

 وی گفت: این گردهمایی به‌منظور شناخت پیداکردن مسئولان موکب‌ها از همدیگر و برنامه‌ریزی و هم‌افزایی برای اجرای برنامه‌های قرآنی مشترک و منسجم در مراسم اربعین سال‌های آینده صورت‌گرفته است.

 گفتنی است در حاشیه این گردهمایی فعالان قرآنی و مدیران موکب‌های قرآنی سراسر کشور طی مراسمی از ضریح مطهر حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها غبارروبی و در محفل قرآنی حرم مطهر بانوی کرامت با حضور قاریان بین المللی شرکت کردند و در پایان نیز با اهدای هدایای متبرک از آنان تجلیل به عمل آمد.

ارسال دیدگاه