دسته بندی اخبار

بیانیه بخش قرآن اولین رویداد هم افزایی مدیریت ایران

اولین رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران با هدف شناسایی و معرفی مجموعه‌های مردمی توانمند در زمینه ارائه الگو و حل مسائل نظام، برگزار شد که بخش قرآنی در این رویداد بیانیه ای صادر کرد.

با پایان یافتن اولین رویداد هم افزایی مدیریت ایران بخش قرآنی در این رویداد بیانیه ای را صادر کرد که بدین شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

«یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اصْبِرُوا وَصَابِرُوا وَرَابِطُوا وَاتَّقُوا اللَّهَ لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُونَ» سوره آل عمران، آیه ۲۰۰

آسمان شب ستاره‌ها را به آغوش کشید که زیبا شد.

اولین رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران با هدف شناسایی و معرفی مجموعه‌های مردمی توانمند در زمینه ارائه الگو و حل مسائل نظام، برگزار شد.

‏آنچه مدیریت، در کشور اسلامی به آن نیاز دارد، ایجاد جبهه یک پارچه علیه تمام نظام سلطه است؛ در این رویداد اولین گام در این مسیر مبارک برداشته و بذر آن شجره طیبه که میوه‌اش مدیران متحد و هماهنگ علیه تهاجم فرهنگی غرب است کاشته شد.

شرکت‌کنندگان در بخش قرآنی این رویداد بزرگ و مؤثر، ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این رویداد، در مسیر گام دوم انقلاب اسلامی، بر لزوم هم‌افزایی و تعامل حداکثری میان فعالان قرآنی و تقویت این حرکت مردمی تأکید می‌نمایند.

رویداد هم‌افزا موجب شد، تعدادی از مجموعه‌های قرآنی مردمی مؤثر که سال‌هاست در حوزه نشر و ترویج فعالیت‌های قرآنی تلاش می‌نمایند، زمینه‌هایی برای آشنایی بیشتر با ظرفیت‌ها و تجارب یکدیگر بیابند.

شرکت کنندگان در رویداد، جهت یافتن زمینه‌های همکاری و استفاده از ظرفیت‌های یکدیگر نشست‌های دوره‌ای و جلسات دو یا چند جانبه‌ای به صورت منظم برگزار نموده و برای آشنایی بیشتر با ظرفیت‌های هر مؤسسه، برای حضور در مجموعه‌های مختلف اعلام آمادگی و برنامه‌ریزی داشتند.

حاصل گفتگوها و نشست‌های میان این مجموعه‌ها تأکید بر تقویت ارتباط و اتصال به وجود آمده و حفظ این سرمایه عظیم برای تعامل حداکثری و حل مسائل قرآنی کشور و آمادگی جهت حضور در عرصه‌های مختلف کشور و بین‌الملل بود.

ما متعهد هستیم، در راستای ترویج فرهنگ قرآن و عترت نسبت به جبهه سازی و تقویت شبکه رابطان میانی و برقراری ارتباطی منسجم و هماهنگ جهت رفع مشکلات جامعه اسلامی و قرآنی همت مضاعف داشته باشیم.

مؤسسات و مجموعه‌های قرآنی شرکت‌کننده در رویداد هم‌افزائی مدیریت ایران:

– مؤسسه جامعة القرآن الکریم و اهل البیت علیهم السلام
– مؤسسه مهدقرآن کریم
– مؤسسه‌ی بیت الاحزان حضرت فاطمه زهرا س
– مؤسسه قرآنی روشندلان
– مؤسسه مکتب القرآن
– مؤسسه تدبر در کلام وحی
– مؤسسه تدبر در قرآن و سیره
– مؤسسه نورالمجتبی ع
– مؤسسه مهاد رسانه شیراز
– مؤسسه قرآن و عترت خانه عقیق
– مؤسسه قرآنی شهید رازی بوشهر
– مؤسسه‌ی تربیتی آموزشی خیریه انصارالقرآن
– مجموعه قرآن استور
– مؤسسه همیار قرآن کریم
– مؤسسه علوم قرآنی یاسین ارومیه
– جبهه فعالان قرآنی استان گلستان
– جامعه فرهنگی قرآنی عصر استان چهارمحال و بختیاری
– مؤسسه مهد قرآن کریم کاشان
– مؤسسه قرآن و عترت نورالثقلین قم
– مؤسسه‌ی جامعة القرآن الکریم و اهل البیت علیهم السلام زنجان
– قرارگاه جلسات خانگی قرآن کریم

ارسال دیدگاه